آشنایی با کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی ترکیبی از دو مایع ضروری یعنی رزین پلی اپوکساید و یک ماده درمانی است که سطح را بسیار سالم‌تر کرده و دوام آن را افزایش می‌دهد. به دلیل مخلوط این دو مایع، کفپوش اپوکسی می‌تواند برابر فرورفتگی‌ها، ترک‌ها، سوراخ‌ها و خراش‌ها مقاوم باشد که باعث می‌شود این کفپوش بهترین باشد.

سوله‌ها مکان‌هایی هستند که در آنها نیاز به یک سطح محکم است که بتواند وزنه‌ها و حرکت‌های سنگین را تحمل کند. پوشش اپوکسی می‌تواند همه این کارها را انجام دهد. همچنین ثابت شده است که در مورد گرمایش از کف بسیار خوب است. به این ترتیب، کفپوش‌ها تمایل دارند دمای کف را به خوبی مدیریت کنند، که باعث می‌شود پیاده روی در فصل زمستان و تابستان آسان و راحت باشد.

 

کارکرد کفپوش اپوکسی

پوشش اپوکسی یکی از پوشش‌های ایده آلی است که برای پوشش تقریباً هر سطحی استفاده می‌شود. کفپوش‌های اپوکسی در برابر تعداد زیادی از مواد شیمیایی مانند حلال‌ها و اسیدها مقاوم هستند.

در سوله‌هایی که به عنوان کارگاه، کارخانه یا حتی انبار استفاده می‌شود، از ماشین آلات سنگین زیادی برای کارهای روزمره استفاده می‌شود. بنابراین کفپوش (پایه) باید جامد باشد تا بتواند وزن قطعات سنگین و ماشین آلات را تحمل کند. بسیاری از کارشناسان صنعت پیشنهاد می‌کنند که این اماکن از روکش‌های اپوکسی برای کف استفاده کنند تا سطح آن محکم باشد و قابلیت نگه‌داشتن ماشین‌های سنگین روی آن را داشته باشد.

کفپوش اپوکسی از مقاومت بالایی برخوردار است و در صورت نگهداری درست دوام زیادی خواهد داشت. نگهداری از کفپوش اپوکسی برای کارگران بسیار آسان است زیرا نیازی به نگهداری زیادی ندارد. تمیز کردن هر لکه‌ای از روی پوشش اپوکسی بسیار آسان است.

طرح‌های متنوع این کف‌پوش‌ها باعث می‌شود این پوشش کف، ظاهر زیبایی داشته باشد و چشم‌انداز سوله شما را کاملاً تغییر می‌دهد.

اجرای کفپوش اپوکسی

ویژگی و مزایای کفپوش اپوکسی

کفپوش‌های اپوکسی در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف موجود می‌باشند. همچنین می‌توان ظاهری بتونی برای کف ایجاد کرد.

به دلیل اجرای سریع اپوکسی، زمان زیادی در هنگام اجرا تلف نشده و کسب و کار شما دچار وقفه طولانی نخواهد شد.

نگهداری از کفپوش‌های اپوکسی بسیار آسان است. از این گذشته، کف‌ها بدون درز و ضد آب هستند و بنابراین به راحتی تمیز می‌شوند.

کفپوش‌های اپوکسی به خوبی با گرمایش از کف ترکیب می شوند و پایداری مناسبی در تحمل گرما دارند، همچنین پس از اجرا کف هیچ درز یا لبه‌ای ندارد، کاملا با فضا ترکیب می‌شود.

کفپوش‌های اپوکسی قدرتمند هستند. این باعث می‌شود که کف‌های اپوکسی برای مصارف سنگین و بارهای مکانیکی مانند تردد لیفتراک در انبارها، کارگاه ها و مناطق تولیدی مناسب باشند.

کفپوش اپوکسی مزایای مختلفی نسبت به هر نوع کفپوش دیگری دارد که آن را به بهترین پوشش کف تبدیل می‌کند. اگرچه پوشش اپوکسی کار آسانی نیست، اما افراد باید متخصصانی را استخدام کنند که بتوانند این کار را دقیقاً انجام دهند.

ما به عنوان متخصص به همه مشتریان خود پیشنهاد می‌کنیم از روکش اپوکسی استفاده کنند زیرا دوام بالایی دارد و احتمال لیز خوردن را کاهش می دهد.

 

اجرای کفپوش اپوکسی

اگر صاحب سوله، کارخانه، انبار، تعمیرگاه خودرو، نمایشگاه ماشین و… هستید، با ما تماس بگیرید، متخصصان و نصاب‌های حرفه‌ای گروه پازل دیزاین به شما کمک خواهند کرد تا زیباترین کف‌پوش را با بهترین کیفیت  برای محل کار خود انتخاب کنید. همچنین شما میتوانید از خدمات نقاشی ساختمان ما نیز در صورت نیاز استفاده نمایید.

کافیست کار را به دست متخصص این کار بسپارید تا مطمئن شوید که کار به درستی و با دقت انجام می‌شود.

 

برای جزئیات بیشتر یا هر گونه سوال در مورد نصب با ما تماس بگیرید.

 تماس با نقاشی ساختمان پازل دیزاین