اجرای نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار

نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار می تواند حال و هوای تازه ای به منزل شما ببخشد. اگر به دنبال یک دکوراسیون جذاب و زیبا هستید رنگ آمیزی با غلطک طرح دار بهترین انتخاب خواهد بود.

رنگ آمیزی دیوارهای منزل و محل کار علاوه بر اینکه باعث تمیز شدن فضا می شود، زمینه ساز طراحی های جدید خواهد شد. شما در محیطی که تازه رنگ آمیزی شده می توانید چیدمان های مختلفی را اجرا کنید و دکوراسیون خود را تغییر دهید.

غلطک طرح دار کار را برای شما آسان کرده است. غلطک موجب می شود به راحتی کار رنگ آمیزی را جلو ببرید و وجود طرح های زیبا محیط شما را جذاب تر نشان می دهد.

 

نحوه انجام نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار

برای اجرای نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار ابتدا باید یک رنگ زمینه انتخاب نمایید. برای چنین کاری دیدن کاتالوگ نقاشی ساختمان می تواند به شما کمک می کند. مشاهده صدها طرح و رنگ از نقاشی ساختمان طرح کاغذ دیواری موجب می شود که طرح های مختلف را تصویرسازی کنید.

در صورتی که دیوار شما سفید رنگ باشد و این رنگ را بپسندید می توانید بقیه مراحل را انجام دهید. اما چنانچه بخواهید غلطک طرح دار را روی زمینه جدید اجرا کنید. ابتدا باید بتونه کشیده و ناصافی های دیوار را برطرف کنید و سپس سراسر دیوار را با رنگ مورد نظر بپوشانید. پس از آن طرح غلطک را انتخاب کنید. غلطک ها با توجه به فضاهای مختلف طرح های فراوانی دارند. می توان در اتاق خواب کودک، آشپزخانه، اتاق نشیمن، سالن های اداری و… طرح های گوناگون را اجرا کرد.

سپس باید نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار به صورت عمودی و از بالا به پایین انجام می شود. اجرای این نوع رنگ آمیزی با همه سهولتی که دارد نیازمند تخصص و تجربه کافی است. در صورتی که طرح با دقت لازم اجرا نشود نمای زیبایی به وجود نمی آورد و برعکس می تواند اشکالات را برجسته تر کند. گروه نقاشی ساختمان پازل دیزاین با داشتن 15 سال سابقه در زمینه رنگ آمیزی ساختمان به شما کمک می کند که طرح های مختلف را با نهایت دقت و زیبایی در فضای مورد نظر خود اجرا نمایید.

 

اجرای نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار

 

مزایای نقاشی ساختمان طرح کاغذ دیواری

نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار مزایای زیادی دارد. اولین مزیت آن شباهت بسیار زیاد این نوع طراحی با کاغذ دیواری است. طرح های کاغذ دیواری می تواند به زیبایی محیط بیفزاید و آن را جذاب تر نشان دهد. اما متاسفانه اجرای کاغذ دیواری با دردسرهای زیادی همراه است. چسباندن کاغذ دیواری و کشیدن چسب مخصوص بر روی دیوار، دیوار را برای هر نوع طراحی دیگری غیر قابل استفاده می کند. در صورتی که شما از طرح کاغذ دیواری خسته شوید باید کاغذ دیواری را کنده و دیوار آسیب دیده را به طور کلی تعمیر کنید.

اما در این روش علاوه بر اینکه دیوار جلوه کاغذ دیواری را پیدا می کند به آسانی قابل تعویض می باشد. شما هر زمان که بخواهید می توانید رنگ تازه ای بر روی دیوار زده و طرح را تغییر دهید.

مزیت دیگر این است که هزینه آن نسبت به سایر طراحی ها بسیار کم و به صرفه می باشد. خرید رنگ و ابزار مورد نظر هزینه کمی دارد و می توانید هر چند مدت با هزینه پایین تغییر دکور دهید.

 

ویژگی نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار

ویژگی نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار آن است که به آسانی قابل اجرا است. سهولت در اجرا موجب می شود که سرعت کار بالا رود. به این ترتیب شما در مدت زمان کوتاهی می توانید دیوارهای مراکز تجاری یا اداری را به سبک کاغذ دیواری طراحی نمایید.

رنگ آمیزی دیوار با غلطک طرح دار قابل شستشو بوده و تمیزی کردن آن از کاغذ دیواری آسان تر می باشد. به همین دلیل شما همیشه دیوارهای پاکیزه با جلوه ای زیبا و نو خواهید داشت.

از مهمترین ویژگی نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار آن است که دارای تنوع بسیار بالایی است. طرح های غلطک ها بسیار متنوع می باشد. شما می توانید هماهنگ با محیط خود طرح فانتزِی، طرح اسلیمی، طرح گل و… را انتخاب کنید. همچنین در مقایسه با کاغذ دیواری تنوع رنگ زیادی دارد و هر رنگی که با دکوراسیون شما هماهنگی بیشتری داشته باشد و مورد علاقه شماست قابل اجرا خواهد بود.

 

هزینه رنگ آمیزی دیوار با غلطک طرح دار

هزینه نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار با توجه به عوامل مختلف محاسبه می شود. نوع رنگ، طرح انتخاب شده، متراژ دیوار، اجرت کار و… در تعیین قیمت موثر است. هر چقدر طرح دارای فشردگی بیشتری باشد رنگ بیشتری مصرف می شود و اجرای آن زمان بیشتری خواهد برد.

شما با سپردن نقاشی ساختمان به گروه پازل دیزاین می توانید در هزینه های خود صرفه جویی نمایید. این گروه متخصص و حرفه ای رنگ آمیزی دیوار را با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان انجام خواهد داد.

 

جهت دریافت قیمت و مشاوره رایگان با شماره زیر تماس بگیرید:

 تماس با نقاشی ساختمان پازل دیزاین