ایده رنگ آمیزی اتاق پذیرایی

خانه » ایده رنگ آمیزی اتاق پذیرایی

ایده رنگ آمیزی اتاق پذیرایی

شما عاشق یافتن ترفندهای طراحی جدید هستید. ما هم همین‌طور. بگذارید بهترین آن‌ها برای رنگ آمیزی اتاق پذیرایی را به اشتراک بگذاریم.

در خانه‌های با پلان باز امروزی، که آشپزخانه‌ها، اتاق‌های پذیرایی و اتاق‌های غذاخوری اغلب یک فضای بزرگ هستند، از رنگ برای کمک به تعریف فضای داخلی و ایجاد نقاط کانونی در اتاق‌ها استفاده می‌شود.

به‌خصوص فضای خانه‌ها به‌گونه‌ای طراحی می‌شوند که اتاق نشیمن و اتاق پذیرایی یکی است و یا بخشی از سالن خانه است که با مبلمان و تزئینات، از یکدیگر مجزا می‌شود.

معمولا مبلمان متفاوت از نظر متریال‌های گران قیمت‌تر و شیک‌تر در کنار مبلمان‌های زیبا و راحت‌تر یکی از مهمترین وجه تمایز این دو فضا می‌باشند… اما نباید از تزئینات، به‌خصوص رنگ دیوارها غافل شد. زیرا رنگ دیوار  کمک می‌کند، فضایی صمیمی، روشن، بزرگتر را داشته باشید و گاه یک انتخاب اشتباه می‌تواند همه این گزینه‌ها را برعکس کند.

 

ایده رنگ آمیزی اتاق پذیرایی

 

چه رنگ‌هایی برای اتاق پذیرایی وجود دارد؟

اتاق پذیرایی شما احتمالاً پر استفاده‌ ترین اتاق خانه است. بنابراین انتخاب رنگ‌های زیبا باعث می‌شود عاشق گذراندن وقت در آن بشوید. وقتی صحبت از طراحی اتاق نشیمن می‌شود، یک پالت رنگی جذاب از اولین گزینه‌های است که می‌توانید به آن توجه کنید.

البته این را باید گفت که سخت‌ترین قسمت تزئین اتاق پذیرایی تصمیم‌گیری برای رنگ‌های آن خواهد بود. هنگامی‌که انتخاب و اجرای رنگ به پایان برسد، می‌توانید به راحتی شروع به خرید برای دکور کنید.

 

از چه رنگی می‌توانید در اتاق نشیمن استفاده کنید؟

بهترین رنگ‌ نباید حتمی رنگ ترند و آخرین مد روز باشد. همچنین نباید به دیوارهایی با رنگ سفید فکر کرد و آن‌ها را تنها راه دانست. درواقع یک‌پایه ساده و خنثی می‌تواند نقطه شروع خوبی برای ایجاد یک طرح تزئینی باشد، اما اگر طیف رنگ‌ها و الگوهای موجود در رنگ را نادیده بگیرید، ممکن است طرحی که دوست دارید را به دست نیاورید.

شجاع باشید و رنگ‌ها و طرحی را پیدا کنید که برای شما مناسب است. تحقیقات خود را انجام دهید و شروع به جمع‌آوری تصاویر اتاق نشیمن که توجه شما را جلب کرده‌اند، کنید تا  ایدئال خود را پیدا کنید.

سبز، خاکستری و سرمه‌ای محبوب‌ترین رنگ‌های اتاق پذیرایی برای سال 2022 هستند. نظرتان با انتخاب رنگ‌های جسورانه‌تر با سایه‌های روشن و یا تیره، از خنثی‌های همه‌کاره گرفته تا درخشان‌ترین‌ها و رنگ‌هایی غیرمنتظره چیست؟

نمی‌توان انکار کرد که اتاق‌های پذیرایی خاکستری همچنان محبوب‌ترین و رایج‌ترین انتخاب هستند. این رنگ خنثی جایگزین کرم و بژ برای خانه‌های مدرن شده است.

رنگ‌های امروزی بوی کمتری دارند، زودتر خشک می‌شوند، با دوام و قابل شستشو بوده و با محیط‌ زیست سازگارتر هستند. همچنین می‌توانید بر طبق سلیقه خود از رنگ‌های مات یا براق استفاده کنید. این ویژگی‌ها این امکان را ایجاد کرده‌اند که خیلی ساده، برای هر سطح، هر اتاق و هر خریدار گزینه‌ای وجود داشته باشد.

 

ایده رنگ آمیزی اتاق پذیرایی

 

نحوه انتخاب رنگ‌های اتاق پذیرایی

با استفاده ماهرانه از رنگ می‌توان یک اتاق را به محل تجمع پر جنب‌وجوش و دیگری را به فضایی آرامش‌بخش برای جمع شدن و خواندن کتاب تبدیل کرد

  • رنگی انتخاب کنید که با مبلمان خانه شما مطابقت داشته باشد.
  • به ایجاد جلوه بصری جذاب فکر کنید.
  • رنگ را با احساسی که در اتاق می‌خواهید مطابقت دهید.
  • نقطه‌های سفید اتاق را بشناسید.
  • جریان انرژی را در فضا ایجاد کنید.
  • فضاهای کوچک را بزرگ‌تر یا دنج‌تر کنید.

 

برخی از رنگ‌ها به صورت آماده وجود دارند، ولی اگر نمی‌توانید رنگ مورد نظر خود را در قفسه‌های فروشگاه‌ها پیدا کنید، لازم نیست ایده‌های ایده‌آل خود را برای رنگ‌آمیزی اتاق پذیرایی نادیده بگیرید. می‌توانید به راحتی هر رنگی که می‌خواهید، درخواست کنید تا برایتان ترکیب کنیم.

چه چیزی در نظر دارید؟ ما ایده‌های رنگ‌ آمیزی اتاق پذیرایی مورد تأیید طراحان را برای کمک به شما ارائه کرده‌ایم. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آنچه دلتان می‌خواهد را انتخاب کنید. آن‌وقت ما برای اجرای هرآنچه که شما می‌خواهید در کنار شما خواهیم بود.

 

جهت دریافت قیمت و مشاوره رایگان با شماره زیر تماس بگیرید:

 تماس با نقاشی ساختمان پازل دیزاین

Title

Go to Top